Personaalne Disain

Nonsenss Disaini personaalne disainilahendus on hea lahendus neile, kes otsivad isikupära ja soovivad silma paista. Loome disaini vastavalt Teie vajadustele. Kleebised personaliseeritakse teie nime, võistlusnumbri ja logodega.

Komplekti kuuluvad: Radiaatorikleebised, tagumised numbriplaadid, tagumised poritiivakleebised, kiigekleebised, esiporitiiva kleebised, esimene numbriplaat ja amordikaitse kleebised.

Tellimine: Peale tellimuse kinnitamisest, võtame teiega ühendust. Täpsustame teie soove ja vajadusi ning loome vastavalt sellele teile personaalse ja silmapaistva disaini just täpselt nii nagu soovisite. Kinnitatud kujundus jõuab teieni 2-3 nädala jooksul.

Materjal: Kõik meie motokrossikleebised on prinditud kõige vastupidavamale ja kvaliteetsemale materjalile turul. Materjalil on spetsiaalsed õhukanalid, tänu millele on kleebiste paigaldamine lihtne ja mullivaba. Kleebised prinditakse tippklassi printeriga, millega saavutatakse parim värv ja silmapaistvus. 100% vastavus OEM värvidega on garanteeritud!

 

220.00  (sis. KM)

Toote täpsustus:


Kogus: